Toiletrolhouder Sealskin Object (verkocht op veiling 60914)
Productnr.: 1322
Beschrijving
Dubbele toiletrolhouder Sealskin Object. Prachtige toiletrolhouder. Komt uit een speciale actie van Sealskin richting dealers. Maar dat hele concept (Object) is gestopt. Bij deze showroom lagen nog een aantal exemplaren. Zware kwaliteit, mooi verchroomd.
Let op: dit product komt uit een (niet door ons) leeggeruimde showroom. Wij hebben het artikel handmatig nagekeken maar niet getest. Daar waar een product echt beschadigd is benoemen wij dit en hebben we hier ook foto’s van. Maar gebruiksschades zoals kleine krassen etc zijn inherent aan showroomartikelen. Zeker op chroom zijn kleine krassen heel lastig te fotograferen. Daarnaast hebben veel artikelen niet meer de originele verpakking maar hebben wij het product verzendklaar verpakt.