• gemiddeld 50% GOEDKOPER dan elders
  • Alle producten zijn NIEUW
  • Alle producten worden FYSIEK GECONTROLEERD
  • WIj BEZORGEN ook
  • Alle producten zijn NIEUW
  • WIj BEZORGEN ook

Vrijstaand ligbad 169 x 75 x 72 cm met leeuwenpoten (verkocht op veiling 60914)

Productnr.: 606

€ 100,00
incl. btw, excl. levering
Helaas, deze is verkocht
Levertijd: 2 dag(en)

Beschrijving

Vrijstaand Bad Sapho Retro 169x75x72 cm Wit met Leeuwenpoten Chroom

+ inclusief afvoer 8590729068174

Een bad met een ouderwets tintje. Daar kan dit vrijstaande bad van de serie Foxtrot niet om heen. Dit nostalgisch bad brengt u mee naar de vroege jaren waar inbouwbaden nog niet bestonden. Het vrijstaande bad heeft de afmetingen 173 x 75 x 84 cm en straalt luxe uit.

Een ouderwets bad met een nieuw jasje gemaakt van sterk composiet met een dikte van 10 - 40 mm. Composiet is een industrieel vervaardigd steenachtig materiaal. Het hoofdbestanddeel kwarts, wordt samengeperst met een bindmiddel en additieven zoals kleurstof of spiegeldeeltjes. Veel voorkomende kenmerken in composiet, die overigens niets afdoen aan de kwaliteit, zijn onder andere pigmentvorming, ondiepe kleine putjes, fijne polijstkrasjes en hoogcontrast-puntjes in egale kleuren (bijv. een donker puntje in een wit materiaal).

Let op: Dit is een retour-goed. Als er opvallende/grote schades zijn dan hebben wij deze gefotografeerd en beschreven. Kleine en onopvallende schades zijn echter niet uitgesloten.